FİRMA PROFİLİ

sdc13084

AKBOR Boru  San. ve  Tic. Ltd. Ştİ.  Camelyaf  Takviyeli Plastik (CTP) boru bağlantı elemanlarını uluslararası standartlara uygun üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunmaktadır.

Tamamen yerli sermaye kuruluşu olan AKBOR 60.000 m2 açık ve 7.000 m2 kapalı alan üzerinde  İç Anadolu bölgemizin Aksaray ilinde kurulmuştur.

Basınçlı ve basınçsız CTP boru üretimi yapan AKBOR Sürekli Camelyaf Sarma üretim metodu ile son gelişmiş teknolojilere sahiptir.

AKBOR bugün son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlarla donatılan modern fabrikasında yüksek üretim kapasitesi ve geniş ürün yelpazesi ile 300 mm’ den 4200 mm ‘e kadar değişen çaplar ve 40 atm işletme basıncına kadar boru ve bağlantı parçaları üretimi yapmaktadır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) sertifikalarına sahip olan AKBOR, toplam kalite bilinci ile üretime devam etmektedir. AKBOR borulama projelerinin başlangıcından uygulama safhalarına kadar müşterisinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

CTP Ürün Kataloğu

uretim

Video

Kalite Politikamız

Toplam Kalite Yönetimi bilinci, tecrübeli çalışan ve tedarikçilerimizin katkıları ile en son teknolojileri kullanarak müşteri memnuniyeti ve uluslar arası standartlar  [Devamı]

Montaj

montaj